Eğitmenlerimiz Yedek

Bursa Uludağ Sanat Akademisi > Eğitmenlerimiz Yedek

1

Ali Kırka

Eğitim Kordinatörü

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve Galatasaray Lisesinde çalışmıştır. Halen İzmir Amerikan Kolejinde çalışmaktadır. Bilgi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Gelişim Üniversitesinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. 2008’de Sinema – TV alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Devamı

SEDEN SOYER ÇANDAR

Yaratıcı Drama

2 Temmuz 1982 yılında İzmir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünde 2000-2004 yılları arasında tamamladı. 2004-2008 yılları arasında özel bir dershanede Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji ve Rehber Öğretmenliği yaptı.

Devamı

UFUK TAKIMCI

Yaratıcı Drama

2001 yılından beri radyo sektöründe programcı olarak yer aldı. 2008 yılının aralık ayı sonuna kadar bölgesel bir radyo olan RadyoLojik ’te program yapımcılığı ve genel yayın yönetmenliği görevine ve prodüksiyon alanındaki çalışmalarına devam etti. Panik Atak isimli radyo programını 6 yıl sürdürdü.

Devamı

ZEYNEP ÇELİK KÜREŞ

Oyunculuk ve Tiyatro

1986 Yılında Ödemiş’te doğan Zeynep Çelik Küreş, 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi G.S.F Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2011 Yılında Çağdaş Drama Derneği drama eğitmenliği atölyesine katılmıştır.

Devamı

SENA KÜLTÜR

Üye

HALİL KÜREŞ

Oyunculuk ve Tiyatro

13 Şubat 1972 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2001 yılında Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra çeşitli amatör gruplarla çalıştı ve Tiyatro Oyunevi’ne girdi ve burada Mahir Günşıray yönetiminde 2 yıl boyunca çalıştı.

Devamı

TALİP AYDEMİR

Yazarlık

Gaziantep’te doğdu. Lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümünde yaptı. 1999 yılında öğretmenliğe başladı. Özel Eğitim alanında farklı AB projelerinde yer aldı. Program Geliştirme Uzmanı olarak ders kitapları yazım komisyonlarında bulundu

Devamı

MEHMET ÇANDAR

Tiyatro ve Diksiyon

17 Ağustos 1981’de İzmir Ödemiş’te doğdu. İlk öğrenimini Ödemiş Anafartalar İlkokulunda, orta öğrenimini Ödemiş Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde başladığı lisans eğitimini 2003 yılında bitirdi.

Devamı